Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// RESTODENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

Uzman Diş Hekimi Enes KILIÇ

1993 yılında Tokat’ın Reşadiye ilçesinde doğdu. İlköğretimini Taşlıca Köyü İlköğretim Okulu’nda, ortaöğretimini Reşadiye Atatürk Ortaokulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Tokat Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2011 yılında Ondokuzmayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 5 yıl diş hekimliği eğitimi aldı ve 2016 yılında mezun oldu. Mezuniyet sonrası Tokat Turhal Devlet Hastanesi’ne atandı ve burada 1 yıl hizmet verdi. Daha sonra 2017 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı’nı (DUS) kazanarak Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalında 3 yıl uzmanlık eğitimi gördü. 2020 yılında Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı olmaya hak kazandı.

Uzmanlık eğitimi sırasında özellikle estetik kompozit rezinlerin renklenmeleriyle ilgili birçok akademik çalışma ve yayın yaptı. Ön bölgedeki dişlerdeki estetik problemlerin kompozitle tedavisiyle ilgili çok sayıda vakası Ulusal ve Uluslararası kongre ve sempozyumlarda poster olarak yayınlandı. Tüm bunların yanı sıra uzmanlık alanıyla sınırlı kalmayıp İmplant cerrahisi, İleri cerrahi tedaviler, Ortodontik tedaviler, Estetik protez uygulamaları gibi birçok kursa ve sempozyuma katılarak bu alanlarda da kendisini geliştirmiştir. Türk Diş Hekimleri Birliği, Restoratif Diş Hekimleri Derneği, Estetik Diş Hekimliği Akademisi, AİM Academy gibi alanıyla ilgili birçok kuruluşun üyesidir.

Evli ve iki çocuk babası olan Uzm. Dt. Enes Kılıç halen Tokat merkezde 2020 yılında kurduğu kendi muayenehanesinde serbest diş hekimi olarak çalışmaktadır.

// what we offer

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Modern kanıta dayalı diş hekimliği teknolojisinin ve anlayışının yansıtıldığı diş hekimliği alanında örnek bir klinik olan RestoDent Ağız ve Diş Sağlığı önce güven ve memnuniyet hedefiyle çalışmaktadır.

Herkesin hayatını önemsiyor, bunu desteklemek için sürekli çalışıyoruz.

video showcase
// our services

Our Leadership Team

We help businesses elevate their value through custom software development,
product design, QA and consultancy services.

David Ferry

Co-Founder of company

Christina Torres

Co-Founder of company

Amalia Bruno

CTO of company

Robert Cooper

CEO of company
+
active Clients
+
projects done
+
team advisors
+
Glorious Years
// technology index

Improve and Innovate
with the Tech Trends

We hire and build your own remote dedicated development teams tailored to your specific needs.

mobile development 70%
web development 90%
ui/ux design 60%