Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Hizmetler

Periodontoloji

Diş Eti Hastalıkları ve Tedavisi

Dişi saran dokularda belirli sebeplerden (ergenlik, hamilelik, sigara, menopoz, sistemik hastalıklar, stres, ilaçlar, diş taşı oluşumu, yanlış teknikte diş fırçalama, yetersiz beslenme vb.) kaynaklanan rahatsızlıklarıdır. Hastalar genellikle kötü ağız kokusu, diş etlerinde çekilme, diş fırçalama sırasında diş etlerinde kanama, iltihabi akıntı ve sallanan veya giderek birbirinden uzaklaşan dişler gibi şikayetler ile diş hekimine başvurmaktadır.

Detertraj ve Küretaj (Diş Taşı Temizliği)

Diş yapışık halde olan plakların ve diş taşlarının manuel ya da ultrasonik cihazlarla temizleme işlemlerine detertraj ve küretaj adı verilmektedir. Diş eti rahatsızlıklarında uygulanan genel tedavi yöntemi ilk olarak diş taşı temizleme işlemidir. Yeterli olmadığı durumlarda ilgili diş bölgesinde derinleme temizlik yapılmaktadır.

Diş Eti Estetiği ve Cerrahisi

Diş etinde oluşan asimetrik bozukluklar, çekilmeler, sigara veya ilaçlar kaynaklı renklenmeler gibi sorunlar yaşandığı takdirde diş eti estetiği yapılan bir tedavi seçeneğidir.