Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Hizmetler

Estetik Uygulamalar

Botox ve Yüz Estetiği

Botulinum toksin kas içindeki sinirsel iletimi keserek kasların hareketini engelleyen bir maddedir. Botox enjekte edilmiş bir kasın kasılma gücü ilacın dozu ile doğru orantılı olarak azalır. Bu özelliği nedeniyle Botox uygulamaları bruksizm (diş sıkma), aşırı terleme, estetik amaçlı kırışıklık giderme ve son dönemde migren tedavisinde kullanılmaktadır. Botox etki süresi kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte 3-6 ay sürebilmektedir. Kişiye özgü olan bu tedavinin uygulama noktaları ve dozu cinsiyet ve kasın kasılma gücüne göre değişimektedir.

Dudak ve Yüz Dolgusu

İnsan yüzünün dinamik yapısı nedeniyle yüz bölgesinde bulunan kaslara bağlı çalışan mimikler zamana bağlı olarak, genetik yatkınlık ve çevresel sebepler sonucunda deride çeşitli kırışma, çizgiler ve sarkmalar meydana gelir. Yüzde istenmeyen bu durumların en sık tercih edilen tedavi yöntemlerinden birisi de estetik amaçlı yapılan dolgulardır. Dolgu maddesinin deri altına enjekte edilmesi ile yapılarak derideki ince ve derin kırışıklıkları gidermek, , ciltteki çukurları yok etmek, yara izlerini tedavi etmek, ince dudakları kalınlaştırmak, yanaklara dolgunluk vermek amacıyla yapılmaktadır. Dolgu estetiği ile yüzdeki yorgun ifade giderilmektedir.