Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Hizmetler

İmplantoloji

İmplant Uygulamaları

Diş eksikliklerinin giderilmesi, dişlere eski fonksiyon ve estetik görünümün kazandırılmasında amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve diş köklerini taklit eden, kök (konik) ya da vida (silindirik) formunda titanyumdan yapılmış materyallerdir. İmplant uygulaması çene kemiği erimesinin önüne geçtiği ve diş kayıplarının yerini doldurduğu için de önerilen başarılı bir tedavi seçeneğidir.

Sinüs Lift (Sinüs Kaldırma) Uygulaması

Üst çene maksilla sinüs bölgesinde var olan kemiği cerrahi yollarla yoğunlaştırmak veya eksik görülen yerlerde yeni kemik oluşumunu sağlamak amacıyla kullanılan bir tekniktir. Farklı yöntemlerle uygulaması mevcuttur.

Kemik Düzeltme ve Kemik Tozu İlavesi

Fonksiyonel, protetik ve estetik açıdan uygun olmayan kemik çıkıntıları ve deformelerin cerrahi işlemlerle düzeltilmesi gerekmektedir. Gerekli görülen durumlarda (sinüs lift, diş çekim soketleri, implant etrafı vb.)  kemik hacmini ve yüksekliğini artırmak için hastanın kendisinden alınan ya da hastaya dışarıdan verilen kemik tozları kullanılmaktadır.