Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Uzman Diş Hekimi Mert CAN

Hakkında

07.01.1993 tarihinde Aksaray’da doğdu.

İlk ve ortaokul öğrenimini Aksaray Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda, lise öğrenimini Aksaray Fen Lisesi’nde tamamladı.

2011 yılında girdiği Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldu ve diş hekimi unvanını kazandı.

Aynı yıl girdiği Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı sonucunda 2017 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlayarak 2021 yılında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı unvanını kazandı.

Ağız hastalıkları ve cerrahisinin yanı sıra ileri cerrahi teknikler, implantoloji, estetik ve dijital diş hekimliği alanında çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Bilimsel dernek ve kuruluşlara üyelikleri bulunmakla birlikte ulusal ve uluslararası alanda katıldığı kongre, sempozyum ve kurslarda; sertifika, sunum ve yayın çalışmalarını sürdürmektedir.

+
Hizmet Alanı
+
Muayene & Tedavi
+
Gülüş Tasarımı
// Düşünceleriniz

Sizden Gelen Yorumlar

Emilia Clarke
M.Ç.
Google Yorumu
2 gün önce diş etimde çıkan bir et parçasını temiz bir operasyonla aldı. Samimi içten bir arkadaş gibiydi sağ olsun var olsun. Kesinlikle tavsiye ederim.
Emilia Clarke
S.B.
Google Yorumu
20'lik diş çekimi için gitmiştim, kısa sürede ve acısız bir şekilde dişim çekildi. Hatta ağrı kesici bile kullanmama gerek kalmadı. Aksaray'da gidilebilecek oldukça temiz bir klinik.
Emilia Clarke
A.B.
Facebook Yorumu
Mert Hocama implant için gittim, hakikaten çok memnun kaldım. Ağrısız bir süreç oldu. Dişimden çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.
Emilia Clarke
S.Y.
Instagram Yorumu
6 adet dolgu yaptırdım asla ve asla hiçbir şey hissetmedim çok mutlu ayrıldım. Sonrasında da sol alt ve sol üst 20lik dişimi çektirdim. İki dişimi çekmesi çok kısa sürdü. Açıkçası 20'likten çok korkuyordum ama korkularımın yersiz olduğunu anladım.